Paslaugos

WePix / Paslaugos

SEO optimizacija

SEO – optimizacijos procesas, kuriuo siekiama, kad įmonės tinklapis atsidurtų aukščiausiose pozicijose Google organinės paieškos sistemos rezultatuose. Tai reiškia, jog SEO didina ilgalaikį įmonės tinklapio matomumą, tuo pačiu pritraukdamas didesnį srautą potencialių lankytojų ir užsakovų. SEO pagalba įmonė bus labiau pastebima paieškos sistemoje, o tai suteiks klientams daugiau pasitikėjimo.

Skaityti plačiau
q

q

Google AdWords reklama

Google AdWords – tai efektyvi reklama Google paieškos sistemoje. Šios reklamos dėka įmonės teikiamos paslaugos ar sukuriami produktai gali būti lengviau surandami potencialių lankytojų, ieškančių tokio pobūdžio paslaugų ar prekių internete. Profesionaliai pritaikytas Google AdWords metodas padeda ne tik įgyti naujų klientų, bet ir išlaikyti esamus, taip pat plėtoti įmonės prekinį ženklą bei didinti įmonės pardavimus.

Skaityti plačiau

Facebook reklama

Facebook – ne tik komunikacijos terpė, bet ir viena populiariausių interneto reklamos formų internete. Augantis Facebook vartotojų skaičius – itin palankus rodiklis ir efektyvi galimybė verslo įmonėms būti pastebėtoms savo tikslinių vartotojų ir didinti savo žinomumą. Tinkama įmonės komunikacija, patraukli vaizdinė ir tekstinė medžiaga – patikimas būdas garantuoti patrauklią finansinę grąžą už ganėtinai minimalias investicijas.

Skaityti plačiau
q